whisky-blog.pl

Blog dla koneserów whisky

“Zastanów się nad Patronite, mik_us”

18 lutego 2017. Kategoria: Artykuły. Brak komentarzy.

Zastanowiłem się. I skoro sugerujecie mi to sami – to czemu nie? Nie będzie to jednak typowy profil – zajrzyjcie do progów, tam starałem się wyjaśnić nieco sprawę. Nie tworzę tego bloga dla zarobku – a Wy z kolei nie wspieralibyście mnie zapewne dla nagród z progów.

A więc – ja dobrowolnie i bez przymusu tworzę bloga, a Wy – dobrowolnie i bez przymusu – możecie go wesprzeć. W zamian – może uda nam się sfinansować jakąś nową wyprawę?

Jeśli uda nam się gdzieś wspólnie pojechać, to będę traktował sprawę priorytetowo – w końcu będziecie mieli w tym swój udział! Ale obiecuję, że nie będę się spinał, zmieniał formuły bloga i wszystko pozostanie takie, jak lubicie.

Fanów bloga na fejsie https://www.facebook.com/WhiskyBlogPL/ jest prawie 2.000 – to zajebiste uczucie, że podoba Wam się to co robię. Nie muszę błaznować, zgrywać idioty, robić pranków, czelendży i innych wygłupów. Po prostu pokazuję Wam kawałek swojego dnia, pokazuję whisky, którą pochłaniam z nieukrywaną przyjemnością – a Wam (z dziwnych powodów) sprawia to frajdę.

I tak ma zostać! Gdybym zrobił “klasycznego” patronajta z nagrodami, celami, zobowiązaniami – nie wiem, czy całe to blogowanie nie zaczęłoby mi ciążyć. Ale – może będę chciał kiedyś nagrać materiał tylko dla Patronów? Jeśli tak się stanie, po prostu to zrobię. A co jeśli będę chciał zaprosić jakiegoś Patrona na wspólną degustacje? Zrobię to i tyle. Niczego nie wykluczam, niczego też nie zakładam – niech wszystko potoczy się naturalnie, tak jak cały whisky-blog.

Dość gadania – profil jest do Waszej dyspozycji!
https://patronite.pl/chewie

Written by Administrator mik_us - Visit Website

Last 5 posts by Jass i mik_us

Be Sociable, Share!

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby móc komentować.