whisky-blog.pl

Blog koneserów i pasjonatów whisky

Ludzie związani z Whisky – Ralf Mitchell

14 września 2010. Kategoria: Artykuły. Brak komentarzy.

Whisky People – Ralf Mitchell

Napisane przez: Oliver Klimek
Dnia: 11 września, 2010

Osoba: Ralf Mitchell (“Ralfy”)

Rok urodzenia: 1962
Miejsce przebywania: Glasgow, Scotland / Isle of Man
Whiskowe zaangażowanie: komentator wideo

Portret

“Dzisiejszy gość jest żywym przykładem że internet ma taką moc aby zmienić zwykłą osobę w osobę wybitną”.

Ralf Mitchell zrobił coś nie pospolitego i niespodziewanie znalazł się w obliczu takiej popularności jakiej nigdy się nie spodziewał.

Większość z Was słyszała pewnie już tą historię, jednakże.

Zmuszony do pozostania w domu z powodu kontuzji barku Ralfy zaczął nagrywać filmy wideo na których, siedząc przy swoim kuchennym stole przed swoją szafką z whisky ,dokonuje recenzji whisky jak również dzieli się ogólnymi na jej temat wiadomościami.

Na jego stronie ralfy.com już wcześniej istniał blog na którym publikował on swoje oceny i opisy whisky.

Filmy kręcone w domu nie są jedynymi jakie nagrywa Ralfy. Kolejne ciekawe filmy wideo dotyczą wizyt w destylarniach i na festiwalach, gdzie przeprowadza on rozmowy z ludźmi ze świata whisky.

Jaka jest tajemnica sukcesu człowieka w swetrze zapinanym na błyskawiczny zamek który wydawało by się że ściąga swoją czapkę tylko kładąc się do snu ? Ralfy z pewnością nie był pierwszą osobą, która nagrywała recenzje na wideo, i na pewno nie będzie ostatnią.

Myślę, że kluczem do jego popularności jest oczywista autentyczność jego filmów w połączeniu z naturalnym talentem do prezentacji.

Nic nie wygląda sztucznie lub estradowo. Jest dokładnie tak jak by siedział z nami przy stole rozmawiając o whisky. Nie spotykając się z nim osobiście, oglądający są przekonani że to co widzą na filmach wideo to w 100 % prawdziwy Ralfy a nie ktoś grający “miłego faceta” który stara się nam coś sprzedać.

Filmy Ralfy’ego nie są tylko prezentacją, ale jest w nich również sporo istotnych informacji.

Nawet jeżeli już znasz whisky które on recenzuje to zawsze istnieje szansa nauczenia się czegoś nowego na jej temat ponieważ Ralfy uwielbia urozmaicać swoje “vlogs” odrobiną użytecznej i ogólnej wiedzy o whisky.

Więcej informacji na temat osób związanych ze światem whisky:
Ralf Mitchell
Keith Wood
Serge Valentin
….
Jaka whisky pozostawiła nie zatarte wspomnienia, ile czasu dziennie poświęcają tematom związanym z whisky i ich degustacjom, trzy wskazówki dla nowicjuszy, co ostatnio próbowali i czy im to smakowało… o tym i o wielu innych ciekawostkach dowiecie się ze strony dramming.com.

Przyjemnej lektury.

Written by mik_us - Visit Website

Last 5 posts by mik_us

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby móc komentować.


Verified by MonsterInsights